Jak nakupovat

JAK NAKUPOVAT

Celý proces je jednoduchý a přímočarý.

1. Proces nákupu

Proces nákupu se skládá z následujících kroků:

● platba v obchodě
● online platba kartou na dálku pomoci platební brány CSOB
● poskytnout vaše osobní údaje, které potřebujeme ke zpracování objednávky;
● vyberte způsob dopravy;
● vybrat způsob platby;
● proveďte platbu vybraným způsobem.

Po obdržení platby budou objednaná umělecká díla řádně zabalena a odeslána na vámi uvedenou adresu nebo připravena k vyzvednutí v galerii, pokud jste zvolili tuto možnost.
Objednané umělecké dílo (díla) je (jsou) považováno za „Rezervované“, tj. stále ve vlastnictví galerie, až do zahájení platebního procesu. Když je proces platby zahájen, nákup se považuje za uskutečněný.

2. Cena: co je zahrnuto

V ceně uměleckého díla je dále zahrnuto:

● dřevěná nosítka/konstrukce (pro malby na plátno);
● rám (kde je umělecké dílo v popisu označeno jako „zarámováno“);
● balení předdefinovaným způsobem, specifikovaným v popisu uměleckého díla;
● zaslání galerií zvolenou poštovní společností.

Nejvhodnější způsob balení a dopravy jakéhokoli uměleckého díla je zahrnut v uvedené ceně uměleckého díla. Doporučená metoda je založena na našich odborných znalostech pro bezpečné a rychlé dodání uměleckých děl. Na základě vašich osobních preferencí je změna předdefinovaného obalu nebo galerií vybrané poštovní společnosti předmětem individuální dohody a za příplatek za tyto služby.

Pokud máte zájem o více uměleckých děl, může být celková cena snížena a může vyžadovat další jednání.

3. Tři způsoby platby

Platit můžete následujícími způsoby:

● online kartou: přijímáme téměř všechny mezinárodní platební karty; bohužel není možné provést online platbu prostřednictvím American Express;
● bankovním převodem: podrobnosti budou poskytnuty v potvrzovacím e-mailu po zadání objednávky;
● platba v obchodě:

○ kartou: přijímáme všechny mezinárodní karty, včetně American Express;
○ v hotovosti.

Přijímáme platby v eurech, USD, britských librách a českých korunách.
Pokud zvolíte platbu bankovním převodem nebo platbu na prodejně, budou pro vás objednaná umělecká díla rezervována po dobu 7 dnů. Pokud potřebujete delší rezervaci, kontaktujte prosím manažera galerie .

4. Balení

Všechna umělecká díla budou před odesláním důkladně zabalena. Naše více než 20leté zkušenosti nám umožňují říct, že víme, jak správně zabalit umělecká díla, abychom zajistili jejich bezpečnou přepravu.
Pro každé umělecké dílo předdefinujeme způsob balení. Předdefinovaná metoda je zahrnuta v ceně díla a je uvedena v popisu díla. Konečná volba je vždy na vás. Může to však souviset s extra změnou, jak je uvedeno výše v kapitole Cena.

Existuje několik způsobů, jak bezpečně zabalit umělecká díla:

● ploché balení:

○ používá se pro malby na plátně, všechna umělecká díla zarámovaná na papíře a malá a střední umělecká díla na papíře bez rámů;
○ umělecké dílo je řádně zabaleno do papíru a/nebo bublinkové fólie a chráněno tvrdými pěnovými deskami nebo kartony na obou stranách;
○ obrazy na plátně jsou dodávány namontované na nosítkách;
○ zarámovaná umělecká díla jsou dodávána s rámy.

● navíjené na tubus: používá se pro velkoformátové obrazy na plátně; trubka velkého průměru hraje roli tvrdého základu pro malování; umělecké dílo navinuté na tubě, poté zabaleno do bublinkové fólie a chráněno pružným kartonem; umělecká díla jsou dodávána bez nosítek nebo rámů;
● zabalené v tubě: používá se pro velkoformátová umělecká díla na papíře; umělecké dílo dodávané bez nosítek nebo slávy; samotná tuba z tvrdého plastu nebo lepenky chrání umělecké dílo na cestě;
● box: používá se pro sochy a malby na dřevě; umělecké dílo je řádně zabaleno do bublinkové fólie a odesláno v krabici vyrobené z pěnové lepenky a chráněné kartonem.

Spolehlivost všech výše uvedených způsobů balení prokazuje čas.

5. Doprava

Při objednávce si můžete vybrat ze dvou způsobů dopravy:

● Poštovní služba: využíváme nejvhodnějšího ze dvou našich dlouhodobých partnerů FeDex nebo Express Mail Service (EMS) v závislosti na zemi určení, zvoleném způsobu balení a konečné velikosti balíku; dodání trvá opět 1-3 týdny v závislosti na stejných faktorech;
● Vyzvednutí na prodejně: pokud vy, vaši přátelé, kolegové nebo příbuzní cestujete do Prahy, je možné si objednávku vyzvednout přímo v galerii; vezměte prosím na vědomí naši otevírací dobu a sdělte nám datum, kdy plánujete návštěvu, abychom vám umožnili zabalit vaši objednávku předem domluveným způsobem, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Již jsme prodali a úspěšně zajistili přepravu tisíců našich uměleckých děl do následujících zemí: USA, Velká Británie, Irsko, Kanada, Francie, Německo, Rakousko, Itálie, Rusko, Švýcarsko, Austrálie, Japonsko, Řecko, Nizozemsko, Česká republika, Lucembursko , Belgie, Norsko, Dánsko, Švédsko, Finsko, Kypr, Čína, Hong-Kong, Thajsko, Maďarsko, Island, Indie, Izrael, Mexiko, Nový Zéland, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Jižní Afrika, Španělsko, Turecko a mnoho dalších.

6. Zásady ochrany osobních údajů

Přečtěte si prosím naše podrobné Zásady ochrany osobních údajů zde .

7. Zásady vrácení peněz a zrušení

Plná náhrada bude poskytnuta za:

● přijatá umělecká díla poškozená;
● umělecká díla nebyla přijata kvůli chybě na straně galerie Art Gallery 11.

Reklamace jsou přijímány ve lhůtě 30 dnů od data nákupu.

Datum, které se považuje za datum nákupu, je buď:

● datum platby v hotovosti;
● datum autorizace platby kartou; nebo
● datum přijetí peněz na bankovní účet galerie, pokud byla platba provedena bankovním převodem.

Vrácení peněz bude poskytnuto do 30 dnů poté, co jste nám prokázali poškození zasláním obrázků poškozených dílů nebo skutečně uměleckého díla.
Omlouváme se, že nemůžeme nabídnout náhradu za žádné jiné případy kromě výše uvedených.
Upozorňujeme, že zaplacené objednávky dárkových poukazů nevracíme ani nerušíme.

Objednávku můžete zrušit, dokud vy nebo my nezahájíme proces platby.
Z vaší strany se může jednat o online platbu kartou, bankovní převod nebo platbu v hotovosti.
Z naší strany se jedná o telefonickou objednávkovou autorizaci platby kartou dle Vámi poskytnutých údajů.
Když je proces platby zahájen, nákup se považuje za uskutečněný.

Všechny případy, které nejsou popsány výše, mohou být prodiskutovány individuálně za účelem nalezení nejvhodnějšího řešení pro vás i pro nás.

8. Bezpečnostní politika

Zaručujeme nejvyšší úroveň zabezpečení vašich důvěrných informací při nakupování. Při zadávání objednávek nemůže nikdo jiný číst všechny vaše osobní údaje včetně jména a kontaktních údajů, protože je dostáváme my osobně.

9. Smluvní podmínky

Tento článek je základní a nedílnou součástí Smluvních podmínek . Přečtěte si jej prosím pozorně, abyste předešli nedorozuměním v procesu nákupu.

10. Vaše zpětná vazba

Je pro nás velmi důležité získat od vás zpětnou vazbu. Nejdůležitější pro nás je vědět, zda jste spokojeni se zakoupenými uměleckými díly a poskytovanými službami. Budeme velmi vděční za váš posudek, který nám můžete zaslat na e-mail gallery@art11.eu

V případě, že jste si přečetli vše výše uvedené a přesto máte dotaz, neváhejte nás kontaktovat .